Katalog Firm

Google

Kategoria: Produkcja, Przemysł | Maszny przemysłowe Dodaj stronę


» Krajalnice do chleba, krajalnice piekarskie

Oferujemy Państwu krajalnice do chleba światowego lidera firmy JAC. Firma JAC oferuje: 3 letnią gwarancję, minimum 10 letni okres zaopatrzenia w części zamienne, 60 letnie doświadczenie, maszyny dostosowane do międzynarodowych norm. Najlepsze maszyny piekarnicze.

szczegóły


» BROMAZ - przecinarki taśmowe Bomar, piły Lenox, serwis Bomar, palniki Harris

Właściwy dobór piły taśmowej ma istotny wpływ na jakość i szybkość cięcia. Na naszej stronie internetowej można zaznajomić się z różnymi typami pił taśmowych Lenox, które są dedykowane do cięcia stali, metali kolorowych, stopów metali a także gumy i drewna. Posiadamy także całą gamę przecinarek taśmowych czeskiego producenta Bomar. Maszyny są podzielona na takie grupy jak przecinarki ręczne, grawitacyjne, półautomatyczne i automatyczne. W poszczególnych grupach znajduje się szczegółowy opis modeli maszyn ich parametry techniczne oraz zdjęcia. Na stronie w dziale przecinarki plazmowe przedstawiamy kilkanaście urządzeń produkcji Hypertherm, które cieszą dobrą opinią wśród użytkowników. Wszystkim oferowanym przez nas produktom zapewniamy pełna wsparcie serwisowe.

szczegóły


» Producent maszyn i urządzeń do transportu wewnętrznego i zewnętrznego

Oferujemy szeroką gamę transporterów i taśmociągów do transportu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego, pracujących w niejednokrotnie trudnych warunkach, w takich branżach jak; kopalnictwo, segregacja odpadów, sortownie itp. Wykonujemy je w zależności od rodzaju i przeznaczenia ze stali konstrukcyjnej pokrytej warstwami lakierniczymi, profili aluminiowych, stali kwasoodpornej. Nasze urządzenia wykonujemy na bazie wysokiej jakości podzespołów renomowanych europejskich producentów a pozostałe materiały użyte do ich budowy posiadają atesty zgodne z wymogami Unii Europejskiej. Dzięki temu nasze produkty cechują się dużą trwałością, wysoką jakością a przede wszystkim bezpieczeństwem obsługi.

szczegóły


      

» Przemyślane bezpieczeństwo ATEX, CE, PPOŻ, BHP

Dostosowanie maszyn do: minimalnych wymagań lub zasadniczych wymagań. Dyrektywa Atex 137. Badania termowizyjne. Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego wraz z planem ewakuacji. Ekspertyzy, szkolenia, doradztwo.

szczegóły


» Listwy rolkowe, rolki transportowe, stopki regulacyjne, uchwyty

Jesteśmy bezpośrednim importerem części do maszyn wykorzystywanych w zakładach przemysłowych do tzw. transportu wewnętrznego. Zajmujemy się negocjowaniem warunków z dostawcami, co umożliwia redukcję cen. W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór komponentów do maszyn tj. listwy rolkowe, rolki transportowe, łożyska, stopki regulacyjne itp. Nasze produkty tj. uchwyty maszyn, łożyska w obudowach czy stopki regulacyjne mają najniższe ceny na rynku! Nasze listwy rolkowe też zostawiają konkurencję daleko w tyle. Tniemy Ceny - inni tylko gadają - MY to robimy!

szczegóły

Strona: 1 |

Katalog Firm © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 28 msnbot: 0 bing: 17 yahoo: 17 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011