Katalog Firm

Google

Kategoria: Dom i wnętrze | Bramy Dodaj stronę


» Ogrodzenia budowlane pełne przenośne, tymczasowe PPHU REMUS

Produkujemy ogrodzenia budowlane pełne przenośne. Nasze ogrodzenia budowlane tymczasowe są odporne na silne wiatry - gwarancja zadowolenia.

szczegóły


» Bramy garażowe, automatyka do bram, okna i drzwi, ogrodzenia, rolety Bydgoszcz

Kolbud Dom z Bydgoszczy oferuje rozwiązanie bramowe dopasowane do potrzeb klientów. W ofercie bogaty wybór bram garażowych, w tym bramy segmentowe, bramy uchylne i roletowe, bramy przesuwne i wjazdowe, drzwi garażowe, a także bramy posesyjne i ogrodzenia posesji. Ponadto oferujemy okna pcv, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, a także drzwi przeciwpożarowe, które sprawdzą się idealnie np w pomieszczeniach gospodarczych. Polecamy również rolety zewnętrzne elewacyjne lub rolety nakładane na okna. Do bram zapewniamy automatykę, m.in. piloty do bram, napędy do bram, siłowniki do bram oraz osprzęt i akcesoria do bram. Zapewniamy profesjonalny montaż i serwis bram garażowych w Bydgoszczy i na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy do współpracy.

szczegóły


» Zakład Ślusarski Antoni Klatkiewicz

Działamy na polskim rynku od 1990r. Specjalnością Zakładu są wszelkiego rodzaju elementy i konstrukcje metalowe dla wielu dziedzin gospodarki takich jak budownictwo, przemysł czy logistyka. Prowadzimy sprzedaż, montaż i serwis automatyki do bram. Wszelkie produkty i usługi projektowane i realizowane są indywidualnie według potrzeb Klienta z uwzględnieniem jego gustu i upodobań. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże europejskie firmy.

szczegóły


      

» Hormann Poznań

Bramy garażowe w imponującej ofercie. Do budynków mieszkalnych proponujemy bramy z lepszą izolację termiczną i akustyczną, co zapewnia odpowiednia konstrukcja i materiały. Brama bez ocieplenia stanowi tanie rozwiązanie dla nieogrzewanych wolnostających garaży.

szczegóły


» Hale blaszane i garażowe

Firma Mackostal wykonuje konstrukcje stalowe garaży blaszanych hal magazynowych. Konstrukcje pokrywamy blachą ocynkowaną ogniowo obustronnie lub blachą pokrytą akrylem w dowolnym kolorze. W swojej pracy wykorzystujemy właściwości zastosowania elementów kratownic.

szczegóły

Strona: 1 |

Katalog Firm © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 14 msnbot: 0 bing: 21 yahoo: 13 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011