Katalog Firm

Google

DDD Perfekt Legionowo-dezynsekcja Warszawa

http://dezynsekcja.home.pl/
DDD Perfekt to działająca od 2005 roku firma z tradycjami i z doświadczeniem świadcząca usługi z zakresu dezynsekcji i deratyzacji.Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, zabiegi wykonujemy zgodnie z systemem HACCP (AnalizaZagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne).Dezynsekcja warszawa. P
  1.  
  2.  

Podlinkuj stronę:
  1.  
  2.  

Strona przypisana jest do kategorii:
  1.  
  2.  
  1. Kategoria Usługi Podkategoria Dezynsekcja

Podlinkuj stronę:
  1.  
  2.  

Strona została dodana: 20:04, 04-04-2010
Ostatnia modyfikacja wpisu: 20:04, 04-04-2010

Promowane strony w katalogu


» Posadzki Jastrychowe

Dla wymagających, szukających towarów wytrzymałych i szybkich w użyciu propozycja firmy Tempo stanowi kwintesencję spełnionych nadziei. Znalazła się w niej m. in. wylewka anhydrytowa, znakomicie dopasowująca się do potrzeb różnego rodzaju pomieszczeń. To z pewnością nie wszystko, bowiem oprócz usługami transportowo-spedycyjnymi, Tempo oferuje m. in. różnego rodzaju gipsy, perlit czy mączkę wapienną. Dedykowana przede wszystkim klientom indywidualnym wylewka samopoziomująca jest nie tylko doskonałą inwestycją na wiele lat, ale też znaczącym uproszczeniem i skróceniem pracy.

szczegóły


» Implanty Opole

Malottki Clinic to klinika stomatologiczna oferująca usługi wykwalifikowanych dentystów, a ponadto diagnostykę z wykorzystaniem nowoczesnych badań, takich jak tomografia Opolskie. Szeroki zakres wykonywanych zabiegów obejmuje m. in. implantologię, protetykę, ortodoncję. Każdy stomatolog Opole, przyjmujący w Malottki Clinic, ma wysokie kwalifikacje, a oprócz tego wiedzę praktyczną, pozwalające na osiąganie dobrym efektów leczenia. Korony, protezy i implanty Opole są rozstrzygnięciem gwarantującym dużą trwałość, wysoki wygodę oraz naturalny wygląd.

szczegóły


» Karma dla kotów

W spisie produktów Telekarmy znajdują się najtańsze karmy najlepszych producentów. W sprzedaży znajdują się karmy dla kotów. Są one dopasowane do różnorakich trybów życia, ras, a ponadto cech charakteru kotów. Z pewnością klienci tego sklepu mogą też kupować pokarmy dla psów i innych zwierząt. Wyjątkową uwagę warto zwrócić na trudno-dostępne towary dla gryzoni, tj. na przykład karma dla koszatniczki. Wszelkie te pokarmy zapewniają zwierzętom składniki niezbędne dla prawidłowego rozwoju oraz dodatkowo dla zachowania bardzo dobrego stanu zdrowia i zapewnienia długiego życia.

szczegóły


» Księgarnia internetowa

Kiedy w natłoku zajęć i obowiązków służbowych nie masz czasu na wyjście do księgarni, wykorzystaj ofertę przedstawianą poprzez księgarnie internetowe. U nas możesz kupić książki o dowolnej porze dnia, gdziekolwiek akurat się znajdujesz. Księgarnia w Internecie to świetny wybór nie tylko dla ludzi czynnych zawodowo, niemniej jednak również dla profesjonalistów, którzy chcą być na bieżąco lub planują podnieść indywidualne kompetencje. Na wolne chwile polecamy literaturę atrakcyjną, fantastykę oraz dodatkowo kryminały.

szczegóły


» Efect - najlepsi specjaliści od finansów

Pomimo, że firma Efect Doradztwo Finansowe SA osiągnęła już pozycje lidera rynku, w dalszym ciągu kształci najlepszych specjalistów w branży. Wiedza merytoryczna doradców, to podstawa działalności i sukcesów odnoszonych przez Efect

szczegóły


» Amaryllis - hotel w Swarzędzu

Amaryllis, to hotel w Swarzędzu, który znajduje się przy trasie nr 92 relacji Warszawa-Poznań. Oferuje Państwu 39 pokoi, w tym 3 apartamenty. Pokoje są przestronne, naturalnie oświetlone i bogato wyposażone. Każdy posiada łazienkę z wanną (apartamenty mają zainstalowany również prysznic), telewizor LCD, lodówkę, sejf, telefon, przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu. Ponadto, w godzinach otwarcia hotelu goście mają możliwość bezpłatnie korzystać z sauny koedukacyjnej oraz z basenu z hydromasażem i przeciwprądem. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych gości, oferujemy również całodobowo monitorowany parking z wieloma miejscami parkingowymi.

szczegóły

Katalog Firm © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 38 msnbot: 0 bing: 88 yahoo: 3 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011