Katalog Firm

Google

100 ostatnio dodanych wpisów stron


» Rehabilitacja Werakso Szczecin

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso w Szczecinie przeprowadza rehabilitację: ortopedyczną, neurologiczną, dziecięcą, sportową, neuropsychologiczną. Do naszych metod terapeutycznych należy: masaż, fizjoterapia, terapia manualna. Siedziba centrum jest przystosowana do potrzeb niepełnosprawnych. W naszym posiadaniu jest, również profesjonalny sprzęt do fizjoterapii.

szczegóły


» Tora-med nowy sklep medyczny, Giżycko

Tora-med to sklep z asortymentem medycznym znajdujący się w Giżycku. W naszej ofercie znajdują się artykuły opatrunkowe, artykuły rehabilitacyjne, zaopatrzenie gabinetów lekarskich, odzież ochronna, pieluchomajtki dla dorosłych. Pomagamy uzyskać dofinansowanie NFZ oraz podpowiadamy jak uzyskać dotacje na wpłatę z własnych środków.

szczegóły


» Filmowanie Warszawa

Nasza korporacja specjalizuje się w wideofilmowaniem spotkań oraz fotografią imprez okolicznościowych. W sytuacji gdy poszukujecie zawodowej brygady filmowej, która zekranizuje spotkanie oraz relacje to rewelacyjnie trafiliście. Praktyka jaką posiadamy przyzwala na świadczenie usług na najdoskonalszym poziomie. W naszej firmie posiadamy bardzo twórczy zespół animacyjny. Graficy MPG dadzą radę przeprowadzić każdy typ trójwymiarowego modelowania, od mało pracochłonnych do pracochłonnych.

szczegóły


      

» Strony cms

Art Ekipa to firma która konstruuje profesjonalne strony www, strony mobilne, sklepy internetowe. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski lecz głównym obszarem naszej działalności są strony internetowe Biłgoraj, Warszawa i Grodzisk Mazowiecki. Przekonaj się, że odpowiednio przygotowane strony internetowe umożliwiają łatwo trafić do nowych klientów i umocnią markę twojej firmy.

szczegóły


» Transmisje on-line, przekazy na żywo

Firma Transmisje on-line to lider na międzynarodowym rynku transmisji. Naszym klientom dostarczamy ogólnodostępne rozwiązania, które pomagają ciąć wydatki związane z organizacją gali. Do głównych zalet wideotransmisji można zaliczyć brak potrzeby zapewnienia miejsc parkingowych dla gości. Teraz każdy gość, będzie mógł aktywnie brać udział w koncertach bez konieczności wychodzenia z pracy.

szczegóły


» Wszechmogący druk 3D

Druk 3D (3D printing) to przyszłość nowoczesnego przemysłu, medycyny i wielu innych dziedzin życia. Już dziś każdy taką drukarkę 3D może postawić w domowym zaciszu i realizować swoje projekty, pod warunkiem umiejętności tworzenia wirtualnych modeli - tu swoją działkę z pewnością znajdą UX Designerzy.

szczegóły


» Primparts - części do maszyn i urządzeń

Dostarczamy do klientów przemysłowe napędy jezdne oraz przekładnie mechaniczne. W naszym asortymencie znajdują się skrzynie biegów, mosty napędowe, mosty skrętne, zmienniki momentu oraz przekładnie takich marek jak CARRARO, DANA, ZF PARTS, DANA SPICER, Clark-Hurts oraz innych. Części te są od lat uznane oraz powszechnie stosowane w maszynach budowlanych, górniczych, leśnych, ładowarkach widłowych.

szczegóły


» Angielski - książka do matury i FCE

Wydawnictwo MMService poleca repetytorium z angielskiego z ćwiczeniami adresowane do maturzystów i osób przygotowujących się do egzaminu FCE (poziom B2). Repetytorium zawiera ponad 200 obszernych testów dotyczących głównych zagadnień gramatycznych języka angielskiego, a także ćwiczeń, jakie można spotkać na najważniejszych egzaminach - słowotwórstwo, transformacje, tłumaczenia.

szczegóły


» Kamerzysta i fotograf ślubny Kętrzyn

Jesteśmy dla was, aby stworzyć film interesujący zgodnie z waszymi pomysłami. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zawsze staramy się wykonać pracę najlepiej jak potrafimy. Mamy doświadczenie w dziedzinie wideofilmowania jak i fotografii ślubnej.

szczegóły


» Wesmet - części do lokomotyw spalinowych

Jesteśmy producentem części do lokomotyw i pociągów, części silników spalinowych wykonanych z wysokiej klasy odlewów żeliwnych W naszej ofercie posiadamy: tuleje cylindrowe do lokomotyw serii SM48 (D50), ST44 (M62), SM42 (a8c22), SU45, ST43, SP32, 6D49; podstawy głowic do lokomotyw ST44 (M62); korpusy głowic do lokomotyw 5D49, SM48 ( D50); prowadnice zaworowe do lokomotyw ST44 (M62), SM48.

szczegóły

Strona: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

Katalog Firm © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 87 msnbot: 0 bing: 64 yahoo: 43 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011