Katalog Firm

Google

Kategoria: Hobby i rozrywka | Joga Dodaj stronę


» Joga Szczecin rozkład zajęć - Wanda Willim-Becker

Zajęcia popołudniowe odbywają się w Galerii "Merkava", Rynek Sienny 4/1 w Szczecinie (Szczecińskie Podzamcze naprzeciwko Ratusza Staromiejskiego, wejście od tyłu budynku, od strony ul. Wyszyńskiego od parkingu). Zajęcia prowadzi Wanda Willim-Becker, uczennica duchowa Mistrza Kundalini Jogi, Swami Lalita Mohana.

szczegóły


» System dziesięciu ciał - Wanda Willim-Becker

System dziesięciu ciał został przedstawiony przez Yogi Bhadżana, i stanowi on prawdziwą wiedzę o systemie czy technice stosowanej świadomości. A patrząc ogólnie na Jogę Kundalini jest ona rzeczywiście systemem stosowanej świadomości, gdyż tak naprawdę to jesteśmy tu istotami duchowymi dla doznania ludzkiego, a nie na odwrót. Wanda Willim-Becker jest uczennicą duchową Mistrza Kundalini Jogi, Swami Lalita Mohana. Wanda Willim-Becker prowadzi liczne zajęcia w Szczecinie.

szczegóły


» Joga Szczecin - Wanda Willim-Becker

Joga jest techniką świadomej przytomności. Rzeczywistość leżąca u podstawy każdego ludzkiego umysłu jest taka, iż jest on w swym potencjale nieskończony i twórczy. Nie ma istoty ludzkiej bez wrodzonego usposobienia do świadomej przytomności. Wanda Willim-Becker prowadzi liczne zajęcia w Szczecinie dla chwały swego Śri Guru Mistrza Kundalini Swami Lalitamohan G.K. oraz pomocniczego instruktora uproszczonej i skomercjalizowanej z lekka wersji początkowej Kundalini Jogi znanego jako Yogi Bhajan.

szczegóły


      

» Kundalini Joga - Wanda Willim-Becker

Techniki Kundalini Jogi tworzą podręcznik użytkownika ludzkiej świadomości. Joga eksploruje nasze wymiary, głębię, naturę i potencjał jako istot ludzkich. W tradycji Jogi Kundalini przytacza się twierdzenia z pism, według których dwanaście lat praktykowania Hatha Jogi, plus sześć lat Radża Jogi, plus trzy lata Mantra Jogi, plus rok Laja Jogi równają się skutkowi jednego pełnego roku praktyki Jogi Kundalini. Jest to sprawa wyboru opartego na praktycznym doświadczeniu, które z kolei obecnie jest dostępne praktycznie dla każdego. Wanda Willim-Becker to uczennica duchowa Mistrza Kundalini Jogi, Swami Lalita Mohana.

szczegóły


» Willim-Becker Wanda

Kundalini Joga - joga na Twoje Życie - Willim-Becker Wanda. Joga jest techniką świadomej przytomności. Joga bierze swe początki z ludzkiego doświadczenia. Te techniki życia rozwinęły się poprzez tysiąclecia w wielu cywilizacjach w sposób zdrowy, szczęśliwy i duchowo świadomie przytomny. Wanda Willim-Becker to uczennica duchowa Mistrza Kundalini Jogi, Swami Lalita Mohana. Wanda Willim-Becker prowadzi liczne zajęcia w Szczecinie dla chwały swego Śri Guru Mistrza Kundalini Swami Lalitamohan G.K. oraz pomocniczego instruktora uproszczonej i skomercjalizowanej z lekka wersji początkowej Kundalini Jogi znanego jako Yogi Bhajan.

szczegóły

Strona: 1 |

Katalog Firm © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 13 msnbot: 0 bing: 18 yahoo: 15 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011